Skip to content Skip to footer

İstanbul Oyuncak Müzesi 23 Nisan 2005 yılında Belgin Akın ve şair/yazar Sunay Akın tarafından kurulmuştur. 1700’lü yıllardan günümüze oyuncak tarihinin en gözde örneklerinin sergilendiği müze tarihi bir köşkte konumlanmıştır.

MüşteriOyuncak Müzesiİşİnternet Sitesi Tasarım & YazılımShare

Oyuncak Müzesi İnternet Sitesi

İstanbul Oyuncak Müzesi 23 Nisan 2005 yılında Belgin Akın ve şair/yazar Sunay Akın tarafından kurulmuştur. 1700’lü yıllardan günümüze oyuncak tarihinin en gözde örneklerinin sergilendiği müze tarihi bir köşkte konumlanmıştır..

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, müzeler de dijital dünyada kendilerine yer bulmaya başladı. Bu kapsamda, sevilen oyuncak müzesi markası, internet sitesini yenileyerek ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Yenilenen internet sitesi, zengin içerikleri, kullanıcı dostu arayüzü ve interaktif özellikleriyle oyuncak severleri etkilemeyi hedefliyor.

Oyuncak müzesi markası, internet sitesini yenileme çalışmalarıyla müşterilerine daha kapsamlı bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Yenilenen site, ziyaretçilere eşsiz bir sanal tur deneyimi sunarak, müze koleksiyonundaki olağanüstü oyuncakları keşfetmelerine olanak sağlıyor. Ziyaretçiler, canlı ve yüksek çözünürlüklü görüntüler eşliğinde koleksiyondaki nadir oyuncakları yakından inceleme fırsatı bulacak.

 

Tasarımlarınızı
profesyonellere emanet edin!

Ofislerimiz

Istanbul —
Asmalı Mescit Mah., Oteller Sok. No.9/2 Beyoğlu

Chicago —
220 Gateway Rd, Bensenville, IL 60106

Tanışlalım

+90 212 243 0720

+1 630 616 4125

Haberler

Thinking © 2023. All Rights Reserved.